Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Slavomíra Henčeková: Veľký sen lesa

.slavomíra Henčeková .komentáre .názor

Politik sa modlí: „Pane Bože, prosím ťa, pomôž mi, ja chcem byť ministrom.“ Pán Boh hovorí: „Dobre, synak, ako chceš.“ A urobil z neho bonsaj.

tento starý vtip očividne nehovorí o Rudolfovi Huliakovi – aspoň nie o Rudolfovi Huliakovi teraz. Ten si konečne splnil svoj veľký sen lesa a stal sa ministrom, konkrétne ministrom cestovného ruchu a športu. Na politickej scéne sme si mohli zvyknúť na všeličo, niektoré veci však zostávajú naďalej mimo môjho chápania. 

Rudolf Huliak sa narodil v Očovej, v máji bude mať 50 rokov. Študoval dopravu na Žilinskej univerzite, konkrétne odbor prevádzka a ekonomika cestnej a mestskej dopravy na Fakulte prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov. Spoluzakladal firmu Profilak, ktorá sa zaoberá opravami vozidiel a autolakovníckymi prácami, pôsobí v nej ako spoločník od roku 2003. Podľa údajov z Finstatu je v posledných rokoch skôr stratová, než zisková.

 

BEZ VÁS SA NEPOHNEME

Pridajte sa do komunity predplatiteľov, ktorí pohnú Slovenskom a prečítajte si odomknutú verziu tohto článku.

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite